یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی،معدن،ماشین آلات و تجهیزات مربوطه (نمایشگاه سنگ) از ۱۸ الی ۲۱ تیرماه ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

با توجه به روند رو به رشد معماری در جهان، صنعت سنگ و معدن که یکی از صنایع دوست دار محیط زیست و متناسب با اقلیم ایران است تصمیم گرفته تا با برگزاری نمایشگاهی در این زمینه باعث پیشرفت و ایجاد دیدی بهتر به صنعت سنگ شود.

استفاده از مصالح تولید داخلی که با محیط زیست سازگاری داشته باشند، همچنین با طول عمر بالا و زیبایی نیز داشته باشند از اهداف تمام کسانی است که در صنعت ساختمان و مصالح کار می‌کنند. نمایشگاه سنگهای تزئینی معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه موقعیتی را برای معرفی بهترین شرکت ها و دستاوردهای آنها فراهم آورده است.

در این میان شرکت کارا ماشین آرنا با ارائه لیفتراک باکیفیت کایون – بائولی به سنگبری های بزرگ و مطرح در سطح کشور و به خصوص در شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان که یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی در صنف سنگبری درایران میباشد سعی دارد تا نقش خود را به عنوان تامین کننده ماشین آلات لیفتراک جهت جابجایی محصول تولید شده در سنگبری ها به خوبی ایفا نماید .

نمایشگاه سنگ